Georg Stoopendahl oljemålning

Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): "Yrväder", signerad och daterad G. Stoopendahl, olja på duk, 57x78 cm

321151

2015-07-25