Soffa i furu

Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu
Soffa i furu

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, längd ca 285,5, sitthöjd 45 cm

Slitage

321152

2015-07-25