Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP med byråunderdel, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 170, 49x72 cm
Slitage
321158
2015-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här