Byrå samt skåp i furu

Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu
Byrå samt skåp i furu

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP med byråunderdel, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 170, 49x72 cm

Slitage

321158

2015-07-25