Skålfat glas
2015-07-25
321161
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, 2 st., snarlika, 18-1900-tal, glas, slipad dekor, höjd ca 23-24 cm, imitationsfrukt av plast medföljer
Enstaka nagg