Stol design Jonas Bohlin

Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JONAS BOHLIN, stol, Källemo, "Concrete", bemålat trä, med svartlackerat stålrör, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 88 cm

Slitage, skador, fixerad skruv saknas

321174

2015-07-26