Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SILVERSKED, BORSTAR, SOCKERTÅNG, silver, vikt 190 g, exklusive knivar och borstar
Skador och slitage
321191
2015-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här