Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SILVERSKED, BORSTAR, SOCKERTÅNG, silver, vikt 190 g, exklusive knivar och borstar

Skador och slitage

321191

2015-07-26