Sideboard design Nils Jonsson
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS JONSSON, sideboard, 1950/60-tal, fanérat i teak, modell Troeds, med skjutdörrar, invändigt med lådor och hyllplan, brännmärkt Design Nils Jonsson Made in Sweden Bra Bohag, höjd ca 78, 160x43 cm
Smärre ytslitage
321198
2015-07-26