Sideboard design Nils Jonsson

Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson
Sideboard design Nils Jonsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS JONSSON, sideboard, 1950/60-tal, fanérat i teak, modell Troeds, med skjutdörrar, invändigt med lådor och hyllplan, brännmärkt Design Nils Jonsson Made in Sweden Bra Bohag, höjd ca 78, 160x43 cm

Smärre ytslitage

321198

2015-07-26