Hatthyllor i metall

Hatthyllor i metall
Hatthyllor i metall
Hatthyllor i metall
Hatthyllor i metall

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLOR, 2 st., 1900-talets mitt, stål och aluminium, 3 rader vardera med hängare samt ena med hatthållare med avslut i trä, längd ca 46 resp 131 cm

Bruksslitage

321206

2015-07-26