Pall snurrbar

Pall snurrbar
Pall snurrbar
Pall snurrbar
Pall snurrbar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höj- och sänkbar

Slitage

321212

2015-07-26