Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Abisko, signerad och daterad Tord 43, olja på pannå, 84,5x122 cm

321218

2015-07-26