Servis med förgylld dekor
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 56 dlr, porslin, vit med förgylld dekor, Bavaria, 1900-tal, bestående av: 16 mattallrikar, 10 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 3 serveringsfat i olika storlek, 2 + 1 serveringsskål, såsskål
Smärre bruksslitage, ej fullt genomgången
321243
2015-07-26