Oljemålning Lars Tärning Fruktstilleben

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): "Fruktstilleben", signerad och daterad Lars Tärning 02, olja på pannå, ca 40,5x12,5 cm

321252

2015-08-03