Oljemålning Lars Tärning Fruktstilleben
Valmis
2015-08-03
321252
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Fruktstilleben", signerad och daterad Lars Tärning 02, olja på pannå, ca 40,5x12,5 cm