Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad Chia, numrerad 16/50, färgetsning, ca 41x55 cm
321261
2015-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här