Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad Chia, numrerad 16/50, färgetsning, ca 41x55 cm