Sandro Chia etsning
Closed
2015-07-27
321264
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): "Father and son" signerad och daterad Chia -85, 16/50, färgetsning, ca 49x42 cm