Sminkbord i teak

Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets mitt, teak, med spegel i skivan, etikettmärkt Furnituremakers Control Made in Denmark, höjd ca 70, 110x65 cm

Smärre slitage

321266

2015-07-27