Koffert Amerika
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, s k Amerikakoffert, omkring 1900, märkt Eagle Lock Terryville Conn USA, svart med beslag i patinerad gulmetall, draghandtag i läder, höjd ca 63, 87x54 cm, nyckel saknas
Märken, ytslitage, klistermärken, skador, koffert är låst, nyckel saknas
321274
2015-07-27