Näsduksskål kanna

Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna
Näsduksskål kanna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÄSDUKSSKÅL, stämplad Venini Murano, KANNA, Italien, 1900-tal, skålens höjd 8 cm

321282

2015-07-27