Näsduksskål kanna
Closed
2015-07-27
321282
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
NÄSDUKSSKÅL, stämplad Venini Murano, KANNA, Italien, 1900-tal, skålens höjd 8 cm