Orreforsskålar

Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar
Orreforsskålar

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SKÅLAR, 3 st, Orrefors, 1900-talets mitt, rödtonat glas, höjd 6-8 cm

Bruksslitage

321283

2015-07-27