Bordsuppsatser i nysilver och glas

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUPPSATSER / VASER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, nysilver, med slipade glasinsatser, varav en märkt A G Dufva samt en märkt CRC, höjd 47 cm

Enstaka nagg

321289

2015-07-27