Ingegerd Silow röllakan Kvinnliga formgivare

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGEGERD SILOW "Vårby", matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S., ca 280x200 cm

Smärre slitage

321299

2015-09-12