Käppar med silverdekor

Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor
Käppar med silverdekor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPPAR, 5 st, RIDPISKA, med silverfästen, varav en med studentmössa i silver, delvis med inskriptioner, varierande längd

Skador, slitage

321301

2015-07-27