Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Strandmotiv, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1952, olja på duk, 65x81 cm
Smärre tryckskada
321311
2015-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här