Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Strandmotiv, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1952, olja på duk, 65x81 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre tryckskada
321311
2015-07-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner