Astrid Harms Ringdahl oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Strandmotiv, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1952, olja på duk, 65x81 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre tryckskada

321311

2015-07-27