Michael Farrell oljemålning

Michael Farrell oljemålning
Michael Farrell oljemålning
Michael Farrell oljemålning
Michael Farrell oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MICHEAL FARRELL (Irland 1924-2000): "Study for sandycove series", signerad och daterad a tergo Michael Farrell Dublin -69, 61x122 cm

321313

2015-07-28