John Nyström

John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): (3) Motiv från Stockholm, "Blåsippa", "Linnea borealis", signerade och daterad John Nyström, 1920-tal, krita och blandteknik, 25x32 resp 11x10, 13x10 cm

321316

2015-07-28