Oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, 1800-tal, porträtt, olja på duk, ca 27x20 cm vardera

Kuntoraportti

Krackeleringar

321320

Päivämäärä:

2015-07-28