Oidentifierad konstnär porträtt
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, 1800-tal, porträtt, olja på duk, ca 27x20 cm vardera
Kuntoraportti
Krackeleringar
321320
Päivämäärä:
2015-07-28