Norellsoffa
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NORELL, soffa, "Plaza", 1900-talets andra hälft, ljus fiskbensmönstrad klädsel, längd ca 215 cm
Kuntoraportti
Fläckar, smärre slitage
321323
Päivämäärä:
2015-07-28