Norellsoffa

Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa
Norellsoffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

NORELL, soffa, "Plaza", 1900-talets andra hälft, ljus fiskbensmönstrad klädsel, längd ca 215 cm

Kuntoraportti

Fläckar, smärre slitage

321323

Päivämäärä:

2015-07-28