Hylla med skåp 1950-tal

Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal
Hylla med skåp 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HYLLA med skåp, modell Prydno, Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950-tal, fanérad i teak, benställning i svartlackerad stål, knoppar i mässing, djup ca 32, höjd ca 165 x 165, medföljer lös BARMODUL, med invändig spegel och belysning, höjd 42, 78,5 x 32, SKÅPMODUL samt GAVEL, höjd 55, 84 x 32 cm, nycklar finns, lösa skruvar och fästen medföljer

Smärre ytskador

321325

2015-07-28