Oljemålning Curt Clemens

Oljemålning Curt Clemens
Oljemålning Curt Clemens

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Landskap, signerad Clemens 1943, olja på pannå, 38 x 46 cm

321335

2015-07-28