Oljemålning Curt Clemens
2015-07-28
321335
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT CLEMENS (1911-1947): Landskap, signerad Clemens 1943, olja på pannå, 38 x 46 cm