Augustus William Enness oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTUS WILLIAM ENNESS (1876-1948), sydländsk marknadsgata, signerad A W Enness, olja på duk, 41 x 31 cm

321343

2015-07-28