Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CLAUDE WEISBUCH (född 1927), (2): Självporträtt, signerade och numrerade 5/50, 10/50, etsning, bladstorlek 75x56 cm, oramade
Något gulnade och missfärgade
321352
2015-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här