Claude Weisbuch etsningar

Claude Weisbuch etsningar
Claude Weisbuch etsningar
Claude Weisbuch etsningar
Claude Weisbuch etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAUDE WEISBUCH (född 1927), (2): Självporträtt, signerade och numrerade 5/50, 10/50, etsning, bladstorlek 75x56 cm, oramade

Något gulnade och missfärgade

321352

2015-07-28