Carmen Gracia tre färgetsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARMEN GRACIA (1900-tal), (3) färgetsningar, signerad Carmen Gracia -71, numrerade, upplaga 40 respektive 50, bladstorlek ca 63x51, oramade

321354

2015-07-28