Damfickur i 18 k guld

Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMFICKUR, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, innerboett i metall, diameter 38 mm, vikt ca 36 g

Buckla, slitage

321367

2015-07-28