Certina armbandsur i 18 k

Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k
Certina armbandsur i 18 k

Klubbat för:

9 400 SEK

9 000 SEK

CERTINA, 18 k, herrarmbandsur, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k (ej original), cal: 25-66, boett nr: 5210 136, diameter 34 mm, vikt ca 68 g

Glas med repor, tavla med smärre märke, gravyr

321370

2015-07-28