Leif Madsen skulptur

Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur
Leif Madsen skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF MADSEN (Danmark), 1900-talets andra hälft, brons med halvädelstenar, på marmorsockel, höjd ca 21 cm

Nagg och limrester på stensockeln

321374

2015-07-28