Natan Johanssoon oljemålning

Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATAN JOHANSSON (1893-1951): Stuga i vinterlandskap, signerad Natan Johansson, olja på pannå, ca 66x55 cm

321375

2015-07-28