Bordslampa Fase

Bordslampa Fase
Bordslampa Fase
Bordslampa Fase
Bordslampa Fase
Bordslampa Fase
Bordslampa Fase

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, Fase, 1970-tal, svängbar, lackerad och kromad metall

Slitage

321405

2015-07-29