Korgar
2015-07-29
321409
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KORGAR, 2 st, 1900-tal, längd ca 80 resp 100 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Skador