Max Ernst litografi

Max Ernst litografi
Max Ernst litografi
Max Ernst litografi
Max Ernst litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Danseuses, litografi, 1950, signerad och numrerad Max Ernst 167/200. Editerad av Guilde de la Gravure, Genève-Paris, 49,5 x 32,5 cm
LITTERATUR: Spies/Leppien 46 d

321422

2015-07-29