Vitrinskåp med skåpunderdel

Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel
Vitrinskåp med skåpunderdel

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP med skåpunderdel, 1900-talets mitt, fanérat i olika träslag med intarsia, fasetterat glas, 2 hyllplan i glas, med belysning, höjd 175, 109 x 51 cm, nyckel finns

Smärre ytslitage

321428

2015-07-29