Fotbollsspel 1920-tal

Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal
Fotbollsspel 1920-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTBOLLSSPEL, 1920-tal, tidigare använt i Gröna Lunds spelhall, fodral i trä med glasad överdel, elektrifierat, höjd 30,5, 116x58 cm

Ej funktionstestat, slitage

321437

2015-07-29