Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, vitmålad, med inredning höjd 96, 95 x 46,5 cm, nyckel finns

Slitage, nyckel finns att hämta vid Ulämningen

321444

2015-07-29