Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, vitmålad, med inredning höjd 96, 95 x 46,5 cm, nyckel finns
Slitage, nyckel finns att hämta vid Ulämningen
321444
2015-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här