Sekretär
2015-07-29
321444
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, vitmålad, med inredning höjd 96, 95 x 46,5 cm, nyckel finns
Slitage, nyckel finns att hämta vid Ulämningen