Söholm tekanna

Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna
Söholm tekanna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SÖHOLM, tekanna, keramik, 1900-tal, Danmark, märkt MP 58 Danmark, höjd ca 19 cm

Pip med nagg, slitage

321472

2015-07-30