Herman Södersten oljemålning

Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERMAN SÖDERSTEN (1862-1926): "Vy över Nora från Hitorps Herrgård", signerad och daterad Herman Södersten -88, olja på duk, ca 60x92 cm

Smärre krackeleringar

321476

2015-07-30