Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
GLASSERVIS, 35 st,1900-talets första hälft, bestående av 6+1 champagneglas, 8 vitvinsglas, 5 rödvinsglas, 7 selterglas, 8 snapsglas, slipad randdekor
Bruksslitage
321486
2015-07-30