Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

GLASSERVIS, 35 st,1900-talets första hälft, bestående av 6+1 champagneglas, 8 vitvinsglas, 5 rödvinsglas, 7 selterglas, 8 snapsglas, slipad randdekor

Bruksslitage

321486

2015-07-30