Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, svartmålad med tapetserade lådor, höjd ca 84, 72x37 cm, nyckel finns

Omarbetat, nyckel saknas

321492

2015-07-30