Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SELZA, ITRACO, armbandsur, gulddoublé samt guld på stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk samt manuell, diameter ca 32 mm
Slitage
321502
2015-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här