Ingrid Roth oljemålning

Ingrid Roth oljemålning
Ingrid Roth oljemålning
Ingrid Roth oljemålning
Ingrid Roth oljemålning
Ingrid Roth oljemålning
Ingrid Roth oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

11 000 SEK

INGRID ROTH (född 1958): "Breakfast", signerad, olja på duk, ca 75x92 cm

321514

2015-07-30