John Jon-And oljemålning

John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN JON-AND, (1889-1941): "Havsviken", signerad Jon And, olja på pannå, ca 50x70 cm

321516

2015-07-30